9 maja 2016 GoPro HERO4 Silver

Kamera GoPro HERO4 Silver jest pierwszą kamerą z wbudowanym ekranem dotykowym. Sterowanie kamerą, kadrowanie ujęć i odtwarzanie nagrań jest teraz bardzo wygodne — przeglądaj, dotykaj, przeciągaj palcem po ekranie.

HERO4 Silver rejestruje wyraziste filmy w 1080p60 i 720p120, 12MP zdjęcia w oszałamiającej prędkości 30 klatek na sekundę. HERO4 Silver łączy wszechstronność z profesjonalną jakością obrazu i udogodnieniami ekranu dotykowego.

Produkty firmy GoPro, które używaliśmy podczas letniej wyprawy na K2, możemy, z pełną odpowiedzialnością, polecić każdemu kto potrzebuje niezawodnego sprzętu do rejestracji aktywności, zarówno w warunkach ekstremalnych jak i podczas mniej wymagających przedsięwzięć. Kamery GoPro Hero4 były niezwykle poręczne, łatwe w obsłudze i wytrzymałe. Zestaw (kamera GoPro + akcesoria) pracował w zakresie temperatur -15/+30.

Po wypróbowaniu produktów GoPro podczas ostatniej ekspedycji jesteśmy zdecydowani, aby korzystać z nich podczas najbliższej zimowej wyprawy narodowej na K2

Hero4Silver_Cluster_02.jpg_9226675_master

GoPro_Logo_Reversed