28 kwietnia 2016 NORDHORN

Nordhorn sp z.o.o  jest marką, która powstała w połączeniu pasji do sportów z wielopokoleniowym doświadczeniem w produkcji skarpet. Energii młodości, pchającej nas do uprawiania coraz bardziej ekstremalnych dyscyplin sportowych, skrzydeł dodała wiedza. Nieustanne poszerzanie swoich umiejętności, korzystanie z najświeższych zdobyczy nauki oraz nowoczesny park maszyn dziewiarskich i wykańczalniczych, pozwoliły nam produkować skarpety doceniane przez najbardziej wymagających miłośników sportów.

W pracach nad każdym nowym produktem bierze udział zarówno sztab profesjonalistów odpowiedzialnych za stronę techniczną, jak również najlepsi w swoich dziedzinach sportowcy. To dlatego nasze skarpety przeznaczone dla konkretnych aktywności są tak dopracowane pod względem bezpieczeństwa, ochrony, wygody i dbałości wykonania. Tworzymy produkty o cechach, których poszukują zawodowi sportowcy. Tworzymy skarpety, które staną się wyznacznikiem wygody, gdy tylko założysz je na stopy.

IDEA.

Nasze kolekcje to nowatorski mix technicznego spojrzenia na produkt z potężną dawką pozytywnej energii. Czerpiemy inspirację z najwyższych szczytów górskich, krain skutych lodem, tropikalnych rajskich wysp i mroków najgłębszych jaskiń. Wszystko po to, abyś podczas robienia tego co kochasz czuł się pewnie i komfortowo.

Link: http://nordhorn.com.pl

Skarpety NORDHORN

Na letniej wyprawie K2 używaliśmy produktów firmy Nordhorn. Skarpety sprawdziły się podczas długiego trekkingu w wysokich temperaturach (model NH Run Pro). Model NH7B był niezastąpiony w czasie przeczekiwania okresów złej pogody w bazie. Niskie temperatury, przy dużej intensywności wspinaczkowej oraz bardzo technicznych odcinkach drogi na wysokości powyżej 5000 m na Żebrze Abruzzi wymagały używania sprzętu na najwyższym poziomie (model NH4PEP, NH4W, NH4P).

Produkty Nordhorn spełniły te wymagania. Skarpety polecamy każdemu, kto potrzebuje niezawodnej ochrony stóp zarówno w warunkach ekstremalnych jak i podczas mniej wymagających przedsięwzięć.